jak zabezpečit majetek

Máte doma cennosti? Schovejte je do sejfu

I když jste si pořídili nejmodernější zabezpečení, zloděj si stejně cestu k vám domů může najít. Stačí, abyste nechali odemčeno a neštěstí je na světě. Řada zlodějů také loupí v domech v noci, kdy majitelé spí v patře a na noc nezamkli.

Pokud tedy doma máte cennosti, o které v žádném případě nechcete přijít, pořiďte si sejf. Do něj třeba šperky nebo důležité listiny vložíte, zamknete a můžete být v klidu.

Pokud se bojíte, že zloděj odnese celý sejf, přidělejte ho ke zdi, sejf má v zadní části otvory na šrouby, které jsou také součástí balení.

Kam sejf umístit? Najděte také nějaké pěkné místo, kde nebude vidět a zloděj si ho při troše štěstí ani nevšimne.

Sejfy mají jednoduchou klávesnici, na které si nastavíte vlastní kód, funkce zablokování zámku, či alarmu po zadání více než tří chybných kódů zajistí, že zloděj se dovnitř nedostane.

Pokud dojde k zablokování, v balení najdete dva bezpečnostní klíče, kterými trezor otevřete, klíče si tak uschovejte na různá místa.

fab.cz

O tomto webu

Jak zabezpečit svůj byt nebo dům? Jak poznáte kvalitní zámek od levného šuntu? Čím je záhodno se řídit, pokud opouštíte domov na delší dobu? Na tyto a podobné otázky vám dá odpověď web nenechtesevykrast.cz. Ve spolupráci s odborníky z oblasti zabezpečení vám přinášíme rady, tipy a triky, jak se vyhnout útoku zlodějů, jak si poradit s modernizací nebo opravou vašeho zabezpečení a další. Najdete zde i novinky z oblasti bezpečnostní techniky, profily těch nejmodernějších zařízení, bezpečnostní statistiky – a v neposlední řadě take ankety a šikovný test, který vám poradí, jak dobře jste zabezpečení. Hledáte-li rady o bezpečnosti, jste na správné adrese.