jak zabezpečit majetek

Nepodceňujte zabezpečení. Klíč nechte zkontrolovat u profesionálů

Většina lidí totiž začne zabezpečení řešit ve chvíli, kdy už je pozdě. A zjistí, že třeba ani nemá nárok na proplacení škody od pojišťovny. S tím vám poradí profesionální zámečník.

Jaká cylindrická vložka?

Ten totiž z klíče pozná, zda máte kvalitní vložku s bezpečnostními prvky, které jsou odolné proti nejrůznějším zlodějským technikám. Také bude vědět, zda je k vašemu klíči bezpečnostní karta, bez které nejdou udělat kopie klíče. Problém může být i při stěhování. Dostanete klíče, ale nevíte, zda někdo nemá kopii.

Jak je to s pojišťovnou?

Pokud máte zabezpečení v první, či druhé bezpečnostní třídě, můžete se s nějakým pojistným plněním rovnou rozloučit. Pojišťovny totiž vyžadují vložku v minimálně třetí bezpečnostní třídě.

A co další zabezpečení?

Pokud už budete u zámečníka, rozhodně se s ním poraďte i ohledně dalších možností. Zloděj se totiž k vám domů může dostat i jinak – balkonem, oknem nebo třeba garáží. V tomto případě vás pak ani sebelepší zabezpečení vchodových dveří nezachrání.

Kde najdete profesionální zámečníky? Jejich seznam je tady.

fab.cz

O tomto webu

Jak zabezpečit svůj byt nebo dům? Jak poznáte kvalitní zámek od levného šuntu? Čím je záhodno se řídit, pokud opouštíte domov na delší dobu? Na tyto a podobné otázky vám dá odpověď web nenechtesevykrast.cz. Ve spolupráci s odborníky z oblasti zabezpečení vám přinášíme rady, tipy a triky, jak se vyhnout útoku zlodějů, jak si poradit s modernizací nebo opravou vašeho zabezpečení a další. Najdete zde i novinky z oblasti bezpečnostní techniky, profily těch nejmodernějších zařízení, bezpečnostní statistiky – a v neposlední řadě take ankety a šikovný test, který vám poradí, jak dobře jste zabezpečení. Hledáte-li rady o bezpečnosti, jste na správné adrese.