svět bezpečnosti i zločinu

Články

K čemu vám je bezpečnostní a identifikační karta

(24.7. 2017) Možná jste si právě pořídili novou cylindrickou vložku do vchodových dveří a uvnitř jste našli bezpečnostní a identifikační kartu. V žádném případě je nevyhazujte, naopak je dobře uschovejte, možná se vám ještě budou hodit.

čtete dál

Piktogramy na obalech? Ukazují zabezpečení proti zlodějům a další funkce

(10.7. 2017) Obaly cylindrických vložek a dalších zabezpečovacích výrobků mají na obalech nejrůznější piktogramy. Ty mají zákazníkovi co nejjednodušeji ukázat, jaké má tento výrobek funkce a jak je odolný proti zlodějům.

čtete dál

Nedejte zlodějům šanci. Jaké jsou jejich triky?

(20.6. 2017) Zloděj má celou řadu možností, jak se dostat tam, kam potřebuje. Od nenápadných a sofistikovaných metod, až po použití hrubé síly. Jak tedy dokáže překonat vaše zabezpečení? Pojďme se na jednotlivé možnosti podívat podrobněji.

čtete dál

Zabezpečení domácnosti si můžete řídit smartphonem

(23.5. 2017) Kontrolovat svou domácnost nebo firmu prakticky odkudkoliv? I to už je možné díky unikátnímu systému zabezpečení Yale Smart Living. Ten uvádí na trh společnost ASSA ABLOY a lze do něj připojit až čtyřicet zařízení od alarmů

čtete dál

Na letišti začnou otevírat kufry. Používejte cestovní zámky

(15.5. 2017) Letiště Václava Havla v Praze oznámilo, že kvůli kontrole výbušnin začne namátkově otevírat jednotlivá zavazadla. Pomocí stěru v nich chce hledat stopy po manipulaci s výbušninami.

čtete dál

FAB uvádí na trh novou patentovanou platformu RSG

(30.4. 2017) Společnost ASSA ABLOY uvádí v těchto dnech na trh novou platformu FAB RSG. Jedná se o patentovanou technologii, která byla vyvinuta v továrně v Rychnově nad Kněžnou.

čtete dál

Jak vybrat to nejlepší? Pomůže Pyramida bezpečnosti

(25.4. 2017) Vybíráte nové zabezpečení, ale nevíte, jak se rozhodnout a jaký výrobek zvolit? Pak právě pro vás je určená takzvaná Pyramida bezpečnosti. Ta jednoduchým způsobem definuje, jak bezpečný je výrobek FAB, který třeba právě teď držíte v ruce.  

čtete dál

Zámkařský veletrh ELF 2017 poprvé v Česku. V květnu ho přivítá Praha

(12.4. 2017) Poprvé v historii přivítá Česká Republika prestižní zámkařský veletrh výrobců zabezpečovacích zařízení ELF 2017. Veletrh, jehož se zúčastní na pětatřicet vystavovatelů, se uskuteční od 19. do 21. května v pražském hotelu Diplomat.

čtete dál

Bezpečnostní karta. K čemu vám je?

(28.3. 2017) Máte novou cylindrickou vložku a uvnitř balení jste našli kartičku s názvem bezpečnostní karta? Rozhodně ji nevyhazujte, může se vám hodit. Bez ní totiž nejde vyrobit kopie klíče.

čtete dál

Bydlíte v bytovce? Pozor na vchod a společné prostory

(18.3. 2017) Pokud bydlíte v domě, máte svůj majetek ochráněný tak, jak potřebujete. Jenže pokud bydlíte v bytovém domě, je tu několik rizikových míst, jako je vchod, ale třeba i kočárkárna, sklepy a další společné prostory.

čtete dál
1 2 3 4 5 6