jak zabezpečit majetek

Články

Chystáte se na dovolenou? Zkontrolujte si zámek ve dveřích

(18.7. 2017) Doba dovolených je ideálním časem pro zloděje, kteří v době vašeho odjezdu mají klid na to se k vám vloupat. Základem je mít kvalitní cylindrickou vložku. Schválně, víte jaký máte typ a v jaké je bezpečnostní třídě?

čtete dál

Nepodceňujte zabezpečení. Klíč nechte zkontrolovat u profesionálů

(3.7. 2017) Jak máte zabezpečené vchodové dveře? Máte kvalitní cylindrickou vložku? Pokud přemýšlíte o tom, zda se k vám zloděj nemůže jednoduše dostat, raději si své zabezpečení nechte zkontrolovat zámečníkem. Ten už z pouhého pohledu na klíč řadu věcí pozná.

čtete dál

Má už vaše dítě vlastní klíč? Poradíme, kdy mu ho dát

(28.6. 2017)Tohle je zásadní rozhodnutí. Má už mít dítě vlastní klíč? Když ho má, může ho ztratit, často ho nechává bez dozoru a hrozí tu riziko, že si někdo v nestřežené chvíli udělá kopii. Ale pokud ho nemá, je plně odkázáno na vás. Co s tím? Máme několik rad, podle kterých se můžete rozhodnout.

čtete dál

Máte doma cennosti? Schovejte je do sejfu

(12.6. 2017) I když jste si pořídili nejmodernější zabezpečení, zloděj si stejně cestu k vám domů může najít. Stačí, abyste nechali odemčeno a neštěstí je na světě. Řada zlodějů také loupí v domech v noci, kdy majitelé spí v patře a na noc nezamkli.

čtete dál

Chcete jistotu? Ke klasickému zámku pořiďte přídavný

(3.6. 2017) Méně je někdy více, u zámků ale platí pravý opak. Zloděj si vybírá takové cíle, které půjdou jednoduše, překonat, čím víc mu nakladete překážet, tím spolehlivěji ho odradíte.

čtete dál

Blíží se dovolené. Zabezpečte před odjezdem svůj domov

(31.5. 2017) Možná už se vidíte někde na pláži u moře na lehátku se sklenicí něčeho dobrého v ruce. Jenže ještě před odjezdem je potřeba se soustředit a zabezpečit domácnost tak, abyste ji po návratu nenašli vykradenou. 

čtete dál

Ohrožení senioři. Jak nejlépe zabezpečit jejich byt?

(10.5 2017) Starší lidé jsou častěji terčem nejrůznějších podvodníků než kdokoliv jiný. Ti totiž zneužívají dobroty a naivity seniorů. Jak je tedy ochránit? Existuje několik rad, podle kterých lze domov důchodce zabezpečit. 

čtete dál

Zasekává se klíč ve vložce nebo nejde odemknout? Víme, co s tím

(19.4. 2017) Máte klíč, se kterým se špatně odemyká či zamyká? Musíte používat speciální fígl, abyste se vůbec dostali domů? Nebo klíč v zámku drhne? Řešte to, nebo jednoho dne nastane situace, kdy už se domů nedostanete vůbec.

čtete dál

Zabezpečte vaše vchodové dveře

(25.3. 2017) Vchodové dveře mohou být často jedinou přístupovou cestou do vašeho bytu. Je tedy velice důležité je zabezpečit tak, aby přes ně nemohl projít zloděj. Základem je samozřejmě kvalitní cylindrická vložka.

čtete dál

Jak uchránit kolo před zloději

(12.3. 2017) Každý rok ukradnou zloději kola za miliony. Může se to stát i vám. Jak tomu zabránit? Existuje několik rad, kterými když se budete řídt, riziko ukradnutí kola alespoň výrazně snížíte. Pojďme se na ně podívat.

čtete dál
1 2 3 4 5 6 7