jak zabezpečit majetek

Články

Co dělat, když ztratím klíč od domova

(28.2. 2017) Komu se to nikdy nestalo, ať hodí kamenem. Klíče snad v životě aspoň jednou ztratil úplně každý. Jenže co teď? Existuje totiž riziko, že klíče někdo najde a třeba si s nimi odemkne, když nebudete doma.  

čtete dál

Na co si dát pozor, když vás navštíví podomní prodejce

(24.2. 2017) Prakticky každý den se policisté v Česku setkají s případy, kdy se podvodníci vetřou k někomu domů. Nabízí třeba výhodnější energie nebo nové nože, jejich cílem je ale jednoduše vydělat. Ať už tím, že vám prodají předraženou věc, nebo vás okradou o úspory.

čtete dál

Jak vybrat zámečníka? Dejte pozor na několik věcí

(15.2. 2017) V současnosti je na trhu takový výběr bezpečnostních výrobků, že se v tom laik zákonitě musí ztrácet. Proto je důležité nechat si správně poradit od odborníka. Jenže jak takového odborníka poznat? Připravili jsme několik rad, na které je dobré se zaměřit.

čtete dál

Zloději řádí ve sklepech. Zabezpečte ho

(30.1. 2017) Zloději vědí, že ve sklepech často lidé nechávají řadu cenných věcí. Od drahého nářadí, jako jsou pily či vrtačky, až po kola nebo grily. Jenže velmi často sklepy nemají vůbec dobře zabezpečeny. Starý zámek zloděj překoná jako nic.

čtete dál

Chcete mít jeden klíč pro byt, garáž i sklep? Jde to

(8.1. 2017) Obtěžuje vás neustále nosit objemný svazek klíčů? Rozčiluje vás po setmění hledat před dveřmi ten správný klíč? Dnes už existuje možnost klíče si sjednotit do jednoho jediného.

čtete dál

Aby zámek vydržel déle, starejte se o něj

(23.12. 2016) Zimní mrazivé počasí se sněhem, ale i namrzajícím mrholením rozhodně nepřidává vašim zámkům, které trpí. Je proto potřeba se o ně starat, aby vám déle vydržely. Existuje několik jednoduchých pravidel, která stačí dodržovat a odemykání a zamykání pak bude bezproblémové.

čtete dál

Tipy na Vánoce: Zámek bez klíčů nebo kukátko, které vidí v noci

(8.12. 2016) Řešíte ještě, čím obdarovat své blízké? Co jim takhle darovat kousek bezpečí? Pro každého člena rodiny se hodí něco jiného, pokud si nejstě úplně jistí, tady máme několik tipů.

čtete dál

Zabezpečili jste dveře? Nezapomeňte na okna

(29.11. 2016) Říkáte si, že stačí zabezpečit dveře a máte od zlodějů klid? Tak to úplně není. Využívají totiž nejslabší článek zabezpečení. A tím nejslabším článkem mohou často být okna. Jdou snadno rozbít a přiznejme si, že je občas zapomeneme úplně zavřít.

čtete dál

Zima je tu. Ochraňte svou zahradní techniku a nářadí

(18.11. 2016) Podzimní zahradní práce jsou pomalu za námi, teď ji budeme muset na zimu někde uskladnit. Jenže i sekačky, křovinořezy, nůžky, či pily jsou mezi zloději velmi oblíbené, takže je potřeba je pořádně zabezpečit. 

čtete dál

S vložkou 2v1 po ztrátě klíče měnit zámky nemusíte

(11.11. 2016) Že se ztratí klíče, to se občas stává. Jenže abyste měli jistotu, že ztracený klíč někdo nevyužije k neohlášené návštěve vašeho domova, musíte vyměnit zámek ve dveřích. Existuje ale chytré řešení.

čtete dál