jak zabezpečit majetek

Články

Sedm otázek ke kvalitnímu zabezpečení domácnosti

(20.10. 2016) Přemýšlíte, zda je vaše domácnost správně zabezepčená? Někdy stačí jedna nepozornost a celý systém se sesype, jako domeček z karet. Proto je potřeba zabezpečení řešit komplexně. Položte si s námi sedm základních otázek, my na ně máme ty správné odpovědi.

čtete dál

Ochraňte motorku před zloději řetězem z kalené oceli

(26.9. 2016) Jak nejlépe ochránit motorku před zloději? Jednou z nejjednodušší možností je starý dobrý řetěz a pořádný zámek. Řetěz YALE z kvalitní kalené ocele je vyroben tak, že odolá řezání, stříhání i úderům kladiva.

čtete dál

Vybíráte zámek do dveří? Poradíme vám

(13.9. 2016) Zámek ve dveřích je naprostý základ. Lidé totiž na toto často zapomínají. Jenže pak se byt či dům může velmi lehce stát terčem zlodějů. Přes nekvalitní zámek s cylindrickou vložkou přejdou velmi jednoduše. A to by vás mohlo přijít draho. Na co si tedy dát při výběru pozor? Přinášíme vám několik zásadních tipů.

čtete dál

Zámek na školní skříňce? Nemusí to být nuda

(31.8. 2016) Až půjdou zítra děti po prázdninách znovu do školy, můžete je kromě dalšího vybavit i novým zámkem na skříňku. A nemusí to být žádná nuda, děti si mohou vybrat třeba z visacího zámku ve tvaru fotbalového nebo basketbalového míče a k dispozici je i řada dalších tvarů.

čtete dál

Jak vybrat zadlabací zámek? Poradíme vám

(4.8. 2016) Pokud nechcete ve dveřích nahradit pouze cylindrickou vložku, ale je potřeba i nový zadlabací zámek, je nutné pamatovat na několik věcí. Rozteč, výška čela, backset – to jsou pojmy, se kterými je třeba pracovat. A my vám poradíme, jak na to.

čtete dál

Dálkově ovládaný zámek? Stačí otisk prstu nebo mobil

(21.7. 2016) Průlom v oblasti zabezpečení domácností přináší česká značka FAB a její letošní novinka – dálkově ovládaný zámek ENTR. Už nemusíte složitě hledat klíče, nyní si odmeknete mobilem, dálkovým ovládáním nebo pouhým otiskem prstu.

čtete dál

Kování do interiéru? Odolné i elegantní

(8.7. 2016) Vybíráte do svého domu nová kování na dveře? Kromě bezpečnostního kování, které se hodí na vstupní dveře, se zaměřte i na interiérové kování. Nejde jen o to, abyste měli čím otevírat dveře - interiérové kování může být odolné a zároveň i elegantní.

čtete dál

VIDEO: Podívejte se, jak nainstalovat motorický zámek

(21.6. 2016) Pořídili jste si bezdrátový motorický zámek FAB ENTR a teď si nejste jisti, zda ho dokážete sami nainstalovat? Pak použijte videonávod. Jednoduše a po jednotlivých krocích vás dovede až k nainstalování a užívání zámku. Stačí splnit jen pár jednoduchých kroků.

čtete dál

Odjíždíte na dovolenou? Zkontrolujte si zámek ve dveřích

(9.6. 2016) Kdy jste naposledy kontrolovali cylindrickou vložku ve vašich dveřích? Před prázdninami je nejvyšší čas! Několik dní budete pryč a zloděj přes nekvalitní vložku přejde jako nůž máslem. Zabezpečte svůj domov ve chvílích, kdy budete pryč.

čtete dál

Mějte na cestách kufr pod zámkem

(8.6. 2016) Chystáte se na cesty? Váš kufr budete mít dlouho mimo dosah a je možné, že by se mohl stát terčem nenechavých rukou. Co s tím? Pořiďte pořádný visací zámek na zavazadla a mějte klid. 

čtete dál