jak zabezpečit majetek

Články

Chystáte se pod stan? Zamkněte ho visacím zámkem

(23.5. 2016) Jestli se v létě chystáte na nějaký hudební festival nebo stanovat do kempu, nezapomeňte si s sebou přibalit malý visací zámek – třeba ten od značky YALE! Proč? No přece na zamknutí stanu!

čtete dál

VIDEO: Podívejte se, jak odemykat bez klíčů

(14.4. 2016) Konec neustálému hledání klíčů po kapsách, batozích nebo kabelkách. Přichází doba, kdy na odmeknutí dveří žádné klíče nepotřebujete. Stačí otisk vašeho prstu nebo smartphone. Jak to funguje? Systém FAB ENTR si prohlédněte ve videu.

čtete dál

Dejte si kolo pod zámek

(23.3. 2016) Jezdíte často na kole? Občas se stane, že jdete třeba nakoupit nebo se stavíte někde na oběd a kolo máte nějaký čas z dohledu. Co teď? Základ je kolo dobře zamknout kvalitním zámkem.

čtete dál

Jaro je tu: Chraňte si své kolo

(16.3. 2016) Jaro je tu a řada lidí netrpělivě vytahuje zazimované kolo z garáže, sklepa nebo půdy. Pokud už vyrážíte na cyklovýlety, dejte si pozor, ať o kolo velmi rychle nepřijdete. Přinášíme vám pět základních rad, jak nepřijít o kolo.

čtete dál

Fotopostup: Jak vyměnit cylindrickou vložku

(3.9. 2015) Vyměnit si svépomocí cylindrickou vložku nemusí být vůbec složité, stačí trocha zručnosti, obyčejné pravítko a šroubovák. V tomto článku vám navíc přinášíme jednoduchý fotopostup, jak výměnu cylindrické vložky zvládnout. 

čtete dál

6 tipů, jak se starat o zámek, aby vám déle vydržel

(19.2. 2016) Chcete, aby vám zámek ve dveřích vydržel co nejdéle? Pak pro vás máme několik doporučení, jak se o něj starat. Není to nic náročného, ale i zámek potřebuje pravidelnou údržbu. 

čtete dál

Potěšte partnera zámkem ve tvaru srdce

(10.2. 2016) Hledáte originální dárek pro svého partnera na Valentýna? Máme pro vás tip! Unikátním visacím zámkem své drahé polovičce uděláte radost. Navíc si pojistíte nejenom svou lásku

čtete dál

Klíč, který otevře, jen když budete chtít

(25.1. 2016) Zajímavé řešení pro správce budov, firmy, pronajímatele nemovitostí i pro domácnosti nabízí firma ASSA ABLOY pod značkou FAB +Cliq. Na první pohled vypadá jako normální klíč, ale kombinuje v sobě

čtete dál

Pojistka na zloděje? Pořiďte si přídavný zámek

(11.1. 2016) Pokud patříte k těm opatrnějším a pomyšlení na zloděje procházejícího se v noci po vašem bytě vám nedá spát, rozhodně se vyplatí investovat do zabezpečení. Kromě kvalitní vložky to může být přídavný zámek, díky jehož otočením před spaním získáte potřebný klid a jistotu.

čtete dál

Vánoce jsou tady. Darujte pod stromeček bezpečí

(20.12. 2015) Vánoční dárky mohou být praktické a zajistí vám i vašim blízkým klid a pohodu nejen během Vánoc, ale i v novém roce. Do zabezpečení se investovat vyplatí, v tomto článku vám přineseme několik tipů.

čtete dál