jak zabezpečit majetek

Články

VIDEO: Jak vyměnit cylindrickou vložku

(9.12. 2015) Přemýšlíte o výměně staré cylindrické vložky ve vašich dveřích za novou? Ale jak na to? V tomto článku najdete jednoduchý videonávod, se kterým bude na první pohled náročná výměna hračkou. Na celý proces vám stačí vlastně jen obyčejný šroubovák a pravítko.

čtete dál

Jak nejlépe zabezpečit garáž?

(24.11. 2015) Máte v garáži kromě auta i drahé nářadí nebo další cenné věci? Možná přemýšlíte, jak ji zajistit, aby se nestala terčem zlodějů. Navíc pokud je garáž propojená s vaším domem, měli byste zbystřit o to více. Řada lidí totiž podceňuje právě průchod z domu do garáže.

čtete dál

Zahradní technika patří na zimu pod zámek

(21.10. 2015) Také si uklízíte sekačku, pilu nebo gril do zahradního domku, kůlny nebo máte zahradní techniku na chalupě? Pak je rozhodně nezapomeňte řádně zabezpečit! Proč zlodějům situaci ulehčovat, když existuje jednoduchý způsob, jak nad nimi vyzrát.

čtete dál

Chalupa v bezpečí? Zkuste ocelový řetěz

(15.10. 2015) Před tím, než na zimu opustíte svou chalupu, je potřeba udělat pár věcí. Jednou z nich je pořádné zajštění například garáž či kůlnu. Takový extra pevný řetěz ale najde i další uplatnění. Zamknete s ním nejen vrata, ale také s ním zabezpečíte zahradní techniku nebo kola v kůlně či garáži. 

čtete dál

Zámek od podomního prodejce? Na to raději zapomeňte

(25.9. 2015) Nejenom levnější elektřinu nebo výhodné úvěry, podomní prodejci v poslední době nabízejí i výměnu zámků a vyšší zabezpečení vašeho domova. Na to existuje jediná rada, nenaleťte jim a žádné jiné zámky si instalovat nenechte. Raději zajděte za opravdovými odborníky.

čtete dál

Jeden klíč na všechno? Ano, jde to

(10. 8. 2015) Objemné svazky klíčů mohou být minulostí. Klíč od domu, od branky, druhé branky, zadního vchodu, sklepa? Nyní můžete mít na vše jen jeden. Sjednotit si můžete už i nainstalované cylindrické vložky.

čtete dál

Jak ochránit motorku? Pořiďte si řetězový zámek

(27.7. 2015) Bojíte se jako majitel motorky, že o ní můžete kdykoliv přijít? Pak si raději pořiďte motocyklový řetězový zámek FAB. Je určen k širokému použití, takže kromě motorky jej můžete použít třeba i k zamykání bran či ručních vozíků.

čtete dál

Máte doma cennosti? Použijte trezor

(20. 7. 2015) Drahé šperky, hotovost nebo důležité listiny. Hledáte místo, kam to vše schovat před případnou „návštěvou“ zlodějů?  Pro váš klid si pořiďte kvalitní ocelový trezor, který můžete připevnit na zeď – jak doma, tak třeba v kanceláři.

čtete dál

Na dovolenou letadlem: Zamkněte si kufr

(14. 7. 2015) Chcete mít jistotu, že se do vašeho kufru dostanete jen vy? Pokud cestujete letadlem, své zavazadlo vám na hodně dlouhou dobu zmizí z očí a může se s ním dít cokoliv, v nejhorším případě se i někde ztratí. Mějte jistotu a kufr si zamkněte kvalitním zámkem.

čtete dál

Zámkem na noc otočte dvakrát

(2. 7. 2015) Bojíte se nevítané návštěvy zlodějů? Kromě kvalitního zabezpečení nezapomínejte ani na tak jednoduchou věc, jako se na noc zamknout. Jinak totiž nenechavcům dáváte sami skvělou šanci, jak vás připravit o majetek.

čtete dál