jak zabezpečit majetek

Články

Bezdrátové zámky - nyní i v Čechách!

(20. 11. 2014) - Jedna karta místo stovek klíčů, jeden nenápadný výstupek na stropě kanceláře místo desítek metrů kabeláže, jeden centrální server místo složitého nastavování přístupových práv – to je systém Aperio.

čtete dál

Nebojte se na noc otočit klíčem!

(11. 12. 2014) - Co kdybyste jednoho dne přišli z práce domů a zjistili, že jediné, co ve vašem bytě zbylo, jsou čtyři bílé stěny a pár zbytků v lednici? Vynalézavost zlodějů nezná v poslední době mezí a jejich nejnovější trik je vskutku vrcholem.

čtete dál

Desatero zabezpečení před odjezdem

(29. 11. 2014) - Blíží se doba zimních dovolených. Kromě poloprázdných měst a sprintujících termínů to znamená i žně pro ty, kdo si berou věci bez dovolení. Následující desatero jsme připravili pro ty z vás, kdo chtějí před odjezdem za odpočinkem svoje obydlí důkladně opevnit.

čtete dál

Klíče pro děti. Kdy je pustit z ruky?

(29. 11. 2014) - Odkdy už je dítě samostatné natolik, aby mohlo mít své vlastní klíče? A je dobré je nosit na krku? Co dělat, když klíče ztratí? Máme pro vás několik tipů, kdy a jak svěřit vašim ratolestem jejich vlastní klíče.

čtete dál

Jak zabezpečit chatu či chalupu na zimu

(27. 11. 2014) - Chaty, chalupy a letní sídla – to jsou jedny z nejoblíbenějších cílů zlodějů, zvláště přes zimu. Nenechavcům lze ale v „návštěvách“ zabránit - nebo jim alespoň řádně ztrpčit život. Podívejme se, jak na to.

čtete dál

Jak zvolit toho pravého zámečníka

(27. 11. 2014) - Jak poznat, ve kterém obchodě najdete skutečného zámečníka a ve kterém prostého „kopírovače klíčů“? Jak se vyvarovat podvodníků a nekvalitní práce všeho druhu? Zkrátka – jak vybrat spolehlivého zámečníka?

čtete dál

Zámek, co se zamyká sám

(20. 11. 2014) - Necítíte se bezpečně, když sousedi nechávají hlavní vchod do domu odemčený? Nechce se vám běhat otevírat každé návštěvě? Převratné řešení nabízí nový samozamykací zámek FAB Bera.

čtete dál

Jak vybrat cylindrickou vložku

(20. 11. 2014) - Zámek v našich dveřích je malá, nenápadná věc, a přece jedna z nejdůležitějších součástí našeho bytu nebo domu. První, na co narazí případný zloděj. Přinášíme několik praktických tipů a doporučení, podle čeho cylindrickou vložku vybrat.

čtete dál

Dveře nejsou jen deska a zámek

(20. 11. 2014) - Podobně, jako můžete za mírný bakšiš ověsit přídavnou výbavou svoje auto, můžete si vylepšit i vchodové dveře do svého domu či bytu. „Přívěsků“ ke dveřím je na výběr celá řada – od přídavných zámků až po nejmodernější elektroniku.

čtete dál

Jak postupovat při ztrátě klíče

(20. 11. 2014) - Stalo se to snad každému z nás – hledáme, šmátráme po kapsách či v kabelce, leč klíče ne a ne najít.  Co teď? Fabík radí:

čtete dál